Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Create
sv: Skapa

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Buttons
sv: Knappar

en: Fade
sv: Tona

en: Numbers
sv: Nummer
