Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
