Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Save
vi: Lưu

en: Layout
vi: Bố cục

en: Create
vi: Tạo

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Fade
vi: Mờ
