Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: حرر

en: None
ar: لا يوجد

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: احفظ

en: Create
ar: أنشئ

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف صندوق %name؟

en: The block %name has been removed.
ar: تم حذف الصندوق %name.

en: pixels
ar: بكسلات
