Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Create
ast: Crear

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
