Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: None
bg: Няма

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Create
bg: Създаване

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.
