Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Create
cs: Vytvořit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: The block %name has been removed.
cs: Blok %name byl odstraněn.

en: pixels
cs: pixelů
