Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Save
es: Guardar

en: Layout
es: Diseño

en: Create
es: Crear

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Buttons
es: Botones

en: Are you sure you want to delete the block %name?
es: ¿Seguro que quiere eliminar el bloque %name?

en: The block %name has been removed.
es: El bloque %name ha sido eliminado.

en: Fade
es: Desvanecer

en: pixels
es: píxeles

en: Numbers
es: Números
