Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Layout
fr: Affichage

en: Create
fr: Créer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Buttons
fr: Boutons

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fr: Voulez-vous vraiment supprimer le bloc %name ?

en: The block %name has been removed.
fr: Le bloc %name a été supprimé.

en: Fade
fr: Fondu
