Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી
