Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.
