Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Create
lv: Izveidot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: pixels
lv: pikseļi
