Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Save
pl: Zachowaj

en: Layout
pl: Układ

en: Create
pl: Utwórz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Are you sure you want to delete the block %name?
pl: Czy na pewno usunąć blok %name?

en: The block %name has been removed.
pl: Blok %name został usunięty.

en: pixels
pl: piksele

en: Numbers
pl: Numery
