Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Edit
ro: Modifică

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Create
ro: Crează

en: Width
ro: Lăţime

en: Height
ro: Inălţime

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ro: Sigur doreşti să ştergi blocul %name ?

en: The block %name has been removed.
ro: Blocul %name a fost înlăturat.

en: pixels
ro: pixeli
