Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: Edit
ru: Изменить

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Layout
ru: Макет

en: Create
ru: Создать

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ru: Вы действительно желаете удалить блок %name?

en: The block %name has been removed.
ru: Блок %name удален.

en: Fade
ru: Плавное появление

en: pixels
ru: пикселей

en: Cover
ru: Обложка

en: Numbers
ru: Число
