Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
sl: Blok %name je bil odstranjen.
