Rotating Banner (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Layout
uk: Розмітка

en: Create
uk: Створення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви впевнені, що бажаєте стерти блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name знищено.

en: Fade
uk: Згасання

en: pixels
uk: пікселів

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Numbers
uk: Числа
