Count round thousands (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Average
de: Durchschnitt

en: Count
de: Anzahl

en: Others
de: Andere

en: Sum
de: Summe

en: Standard deviation
de: Standardabweichung

en: Group results together
de: Gruppieren von Ergebnissen
