Count round thousands (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Minimum
et: Miinimum

en: Sum
et: Summa

en: Standard deviation
et: Standardhälve

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: Count DISTINCT
et: DISTINCT hulk
