Count round thousands (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Average
fr: Moyenne

en: Count
fr: Décompte

en: Others
fr: Autres

en: Sum
fr: Somme

en: Standard deviation
fr: Déviation standard

en: Group results together
fr: Grouper les résultats ensemble
