Count round thousands (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Average
ru: В среднем

en: Count
ru: Количество

en: Maximum
ru: Максимум

en: Minimum
ru: Минимум

en: Others
ru: Другие

en: Sum
ru: Сумма

en: Standard deviation
ru: Стандартное отклонение

en: Group results together
ru: Группировать результаты

en: Count DISTINCT
ru: Счетчик DISTINCT
