Count round thousands (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Sum
ta: தொகை
