Count round thousands (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Sum
ar: المجموع
