Count round thousands (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Maximum
az: Maksimum

en: Sum
az: Cəm

en: Standard deviation
az: Standart kənaretmə
