Count round thousands (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Average
da: Gennemsnit

en: Count
da: Antal

en: Maximum
da: Maksimum

en: Others
da: Andre

en: Standard deviation
da: Standardafvigelse

en: Group results together
da: Gruppér resultater

en: Count DISTINCT
da: Tæl DISTINCT
