Count round thousands (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Group results together
el: Ομαδοποίηση των αποτελεσμάτων μαζί
