Count round thousands (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Count
fi: Laskuri

en: Maximum
fi: Suurin

en: Minimum
fi: Pienin

en: Sum
fi: Summa

en: Standard deviation
fi: Keskihajonta

en: Group results together
fi: Ryhmitä tulokset

en: Count DISTINCT
fi: Laske DISTINCT
