Count round thousands (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Sum
gl: Suma

en: Standard deviation
gl: Desviación estándar

en: Group results together
gl: Agrupar resultados
