Count round thousands (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Others
hu: Továbbiak

en: Sum
hu: Összegzés

en: Standard deviation
hu: Normál szórás

en: Group results together
hu: Eredmények csoportosítása

en: Count DISTINCT
hu: DISTINCT összeszámlálása
