Count round thousands (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums

en: Sum
lv: Summa
