Count round thousands (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Others
nl: Anderen

en: Sum
nl: Som

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'
