Count round thousands (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Sum
pl: Suma

en: Standard deviation
pl: Odchylenie standardowe

en: Group results together
pl: Grupuj wyniki razem

en: Count DISTINCT
pl: Policz JEDNOZNACZNE (DISTINCT)
