Count round thousands (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Maximum
ro: Maxim

en: Minimum
ro: Minim

en: Sum
ro: Sumă

en: Standard deviation
ro: Deviație standard

en: Group results together
ro: Grupează rezultatele

en: Count DISTINCT
ro: Numără DISTINCT
