Count round thousands (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Maximum
sv: Största

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Sum
sv: Summa

en: Standard deviation
sv: Förvald avvikelse

en: Group results together
sv: Gruppera resultat tillsammans

en: Count DISTINCT
sv: Räkna ÅTSKILDA
