Count round thousands (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Sum
te: మొత్తం
