Count round thousands (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Count
th: จำนวน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Others
th: อื่นๆ

en: Sum
th: ผลรวม

en: Standard deviation
th: ส่วนเบี่ยงเบนมาตรฐาน

en: Group results together
th: กลุ่มผลลัพธ์เดียวกัน

en: Count DISTINCT
th: ใช้นับจำนวนค่าที่แตกต่างกัน
