Count round thousands (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Average
tr: Ortalama

en: Count
tr: Sayaç

en: Maximum
tr: En fazla

en: Minimum
tr: En az

en: Sum
tr: Toplam

en: Standard deviation
tr: Standart sapma

en: Group results together
tr: Sonuçları birlikte grupla

en: Count DISTINCT
tr: DISTINCT say
