Count round thousands (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Average
vi: Trung bình

en: Count
vi: Số lượng

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: Others
vi: Khác

en: Group results together
vi: Nhóm kết quả lại với nhau
