Route (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Back
ar: رجوع

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Drupal
ar: دروبال

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Route
ar: الطريق
