Route (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Back
be: Назад

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Route
be: Маршрут
