Route (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Panels
bo: ངོས་པང་།
