Route (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Back
cs: Zpět

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Route
cs: Cesta
