Route (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Back
de: Zurück

en: Continue
de: Weiter

en: Email
de: E-Mail

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Gender
de: Geschlecht

en: Male
de: Männlich

en: Female
de: Weiblich
