Route (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Back
fi: Takaisin

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Panels
fi: Paneelit

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Route
fi: Reitti
