Route (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Back
fr: Précédent

en: Continue
fr: Continuer

en: Email
fr: Courriel

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Gender
fr: Sexe

en: Male
fr: Homme

en: Female
fr: Femme
