Route (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Back
gl: Voltar

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Route
gl: Ruta
