Route (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Back
hr: Natrag

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Panels
hr: Paneli
