Route (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Back
hu: Vissza

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Route
hu: Útvonal

en: First name of the user
hu: A felhasználó keresztneve

en: Last name of the user
hu: A felhasználó vezetékneve

en: Free beer
hu: Ingyen sör

en: Route example
hu: Route-példa

en: Usage example for Route module.
hu: Egy példa a <em>Route</em> modul felhasználására.

en: Capture interests
hu: Érdeklődés bekérése

en: Route Example
hu: Példa Út

en: What are you interested in?
hu: Mi érdekel?

en: Capture personal data
hu: Személyes adatok bekérése

en: Tell us about yourself
hu: Mesélj magadról

en: Route: step name
hu: Route: lépés neve
