Route (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Back
is: Til baka

en: Continue
is: Halda áfram

en: Email
is: Netfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn
