Route (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Back
it: Indietro

en: Continue
it: Continua

en: Email
it: E-mail

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Gender
it: Sesso

en: Male
it: Maschio

en: Female
it: Femmina

en: Route
it: Itinerario
